لطفا موارد زیر را جهت استفاده از خدمات وب سایت تخصصی های پارت به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به پروفایل شخصی، و استفاده از سایر خدمات ارائه شده توسط وب سایت های پارت به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین وب سایت های پارت می باشد. همچنین انجام خرید و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کلیه قوانین و شرایط وب سایت تخصصی های پارت از سوی کاربر است.

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه های وب سایت تخصصی های پارت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می باشد. در صورتی که تغییراتی در قوانین، شرایط استفاده و رویه های سایت در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر می شود.

مشتری

مشتری یا کاربر به شخصی گفته میشود که با اطلاعات کاربری اختصاصی خود که در فرم ثبت نام ایشان درج گردیده است، به ثبت سفارش یا استفاده از خدمات های پارت اقدام مینماید.

ثبت سفارش

روز های کاری به معنی شنبه تا پنج شنبه به ساعات مندرج در فروشگاه شرکت به استثنای تعتیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش ها در روز های کاری و اولین روز پس از تعطیلات پیگیری میشوند.
در صورت درخواست مشتری پیش فاکتور از طریق فکس و ای میل ارسال می شود. وب سایت تخصصی های پارت تاکید بر گرفتن موجودی کالا های پیش از خرید قطعی توسط خریدار محترم دارد.
قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی برای های پارت محفوظ می باشد، همچنین کلیه سفارش های ثبت شده قبل از توقف و قطع فروش، پردازش و ارسال خواهند شد.

خسارت در حین حمل و نقل

با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد محصولات، تحویل به شرکت های باربری معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله ارسالی، بروز هرگونه حادثه هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل می باشد و وب سایت تخصصی های پارت تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش، خسارت را جبران می کند. آسیب های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش اطلاع داده شود.

محتوا

های پارت تلاش خود را در جهت تولید محتوا از منابع و مراجع اصلی شرکت های سازنده محصولات دارد. وب سایت تخصصی های پارت تضمینی در خصوص بدون خطا بودن مطالب این سایت ندارد. مشخصات محصولات حتما قبل از سفارش با واحد فروش هماهنگ شود.
وب سایت تخصصی های پارت دارای سرویس های با قابلیت مشارکت عمومی میباشد.شما توافق می کنید که از این سرویس های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام هایی با محتوای مناسب آن سرویس استفاده میکنید.

وب سایت تخصصی های پارت هیچ مسئولیتی در قبال محتویات سایت های دیگری که به این سایت لینک شده ندارد و وجود آنها به معنی تایید و یا ارتباط با اداره کنندگان آن سایت نمی باشد.
کلیه محتوای های پارت شامل قانون حق تکثیر شده و متعلق به وب سایت های پارت می باشد.

قیمت

قیمت های موجود در وب سایت تخصصی های پارت با استفاده از تعرفه شرکت های مربوطه و لیست قیمت ارائه شده توسط نمایندگان رسمی و یا مقایسه با کالای مشابه مشخص می شود.
وب سایت تخصصی های پارت توصیه میکند تا قیمت و موجودی نهایی کالا ها قبل از سفارش قطعی به صورت تلفنی با کارشناسان فروش چک شود. در موارد خاص و در صورت وجود نوسان قیمت و موجودی در بازار و یا اشتباه در قیمت گذاری محصول، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، های پارت موظف است این موضوع را در اسرع وقت به خریدار محترم اطلاع داده و سفارش را لغو نماید. بدیهی است انتخاب خریدار محترم مابین استرداد مبلغ و یا درخواست مدل مشابه اختیاری می باشد.
هزینه های بسته بندی، بارگیری و تخلیه، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط سفارش جداگانه محاسبه می شود و طبق قرار قبلی معتبر است.